.: Новини

03.11.2008р.
   Чудова можливість захиститися від коливань курсу валюти - використовувати продукцію вітчизняного виробника. Ми пропонуємо кабельну продукцію від Одеського кабельного заводу. Широкий асортимент кабелю UTP, FTP, оптоволокна та пасивного мережевого обладнання високої якості виділено окремо в розділі прайс-листи.


30.10.2008р.
   Нові продукти для покращення живлення - стабілізатори напруги від відомого італійського виробника ORTEA. Одно та трифазні стабілізатори потужністю від 2кВА до 5000кВА відрізняються високим рівнем надійності та плавним регулюванням напруги. Деякі моделі піднімають напругу навіть від 127В!!!


20.10.2008р.
   В наш нелегкий час постійної зміни курсу валюти та кредитно-депозитних нормативів, гроші потребують особливого обліку та підрахунку. Ми пропонуємо широкий асортимент детекторів валют та лічильників банкнот від відомого виробника DORS.


10.10.2008р.
   І знов розширення асортименту. Цікава пропозиція від виробника різноманітних принтерів Tally Genikom. Нове направлення спеціалізованих принтерів в розділі "Прайс-листи" виділено окремо.


15.09.2008р.
   З вересня поточного року ТОВ "Гайтер" являється офіційним сервіс-центром по продукції APC.


25.08.2008р.
   Постійно на складі весь спектр обладнання для докуметообігу від Fellowes - знищувачі докуметів, ламінатори, брошурувальники та витратні матріали до них.
    


У нас можна придбати фотопапір BARVA!!!

 .: Найкраща пропозиція місяця

УВАГА!!!


Наші роздрібні та гуртові продажі відтепер будуть здійснюватись в мережі магазинів Brain-computers (www.brain.vinnica.ua).

Ви можете підписатись на щоденну або щотижневу розсилку прайс-листів за контактами:

 • Роздрібний – Andrey.Polischuk@brain-computers.ua
 • Гуртовий - Igor.Verbickiy@brain-computers.ua

  На даному сайті в розділі прайс-листи залишається інформація по наступних розділах: Структуровані Кабельні Мережі OK-Net; Шафи та стійки 19" Євроформат (Україна); Копіювальні монохромні та кольорові пристрої Sharp, Panasonic; КМА, лазерні принтери та інженерні системи Kyocera; Промислові стабілізатори напруги ORTEA; Джерела безперебійного живлення General Electric; портативні та стаціонарні електростанції SDMO. •  .: Акції

  Акція в магазині «Все для офісу»

  З 1 травня 2009 по 31 травня 2009
  КУПУЙ НОУТБУК ASUS M51Se на базі процесора Intel Core2Duo та ОТРИМУЙ ПОДАРУНОК - зовнішній жорсткий диск об'ємом 160 Гб.   .: Погода у Вінниці   .: Лічильники сайту   
   Web-Design   Copyright © 2001-2008 ООО "ГАЙТЕР"