.: Про фірму "ГАЙТЕР"

    Почався сьогоднішній "Гайтер" 11 березня 1992 року. Тоді троє ініціативних вінничан узялися за нову перспективну справу з метою наповнити місцевий ринок якісною і доступною оргтехнікою. Вже після декількох місяців успішної роботи ми відкрили власний офіс, про нас дізналися, нам повірили клієнти, іншими словами - був закладений перший камінь у фундамент сьогоднішнього авторитету фірми. Колектив "Гайтера" - це вже близько 40 кваліфікованих фахівців, клієнтів, що працюють для задоволення інтересів, в справі оснащення офісу за найвищими критеріями. Ідеї сьогоднішнього дня - максимальний асортимент товарів і послуг для офісу.

    На сьогоднішній день фірма налічує три спеціалізовані магазини - "Галерея меблiв" (високоякісні офісні меблі, житлові меблі, кухні), "Канцлер" і "Гайтер" (широкий спектр канцтоварів і не тільки...), магазин "Все для офiсу" і дочірнього підприємства "Гайтер-сервис". Завітайте в наші магазини, і ви потрапите в світ відомих торгових марок і доступних цін. "Гайтер" є офіційним ділером DTK Computer, Acer Computer, Sony Monitors, Sharp, GE Digital Energy, Baier & Scneider, Fellowes, MERX.

    Звернувшись до нас, у фірму "Гайтер", ВИ знайдете ВСЕ ДЛЯ СВОГО ОФІСУ. Висока кваліфікація персоналу, досвід і розуміння інтересів покупців гарантують клієнтам фірми "Гайтер" швидке вирішення всіх проблем, пов'язаних з устаткуванням офісу. Наші конкурентні ціни забезпечуються співпрацею з офіційними дистриб'юторами і ділерами передових компаній-виробників.

Наші сертифікати:
Сертифікати фірми        Сертифікати фахівців

    
 Web-Design Blagiy Vadim Copyright © 2001-2008 ООО "ГАЙТЕР"